printarium
پیام مهم
بازدید کننده گرامی در حال حاظر طراحی سایت در مرحله آزمایشی میباشد و حالت نمایش موبایل با مشکل مواجه نمایش داده میشود.
برای مشاهده کامل سایت از کامپیوتر سایت را باز نمایید.
ادامه
خدمات ابری

PIOTS

CLOUD SOLUTIONS

MULTIPLATFORM

WEB APPLICATION
P rintarium
I nternet
O f
T hings
S olutions

Things of Internet به اختصار IOT یا همان اینترنت اشیا، مفهومی است که به اتصال دستگاه هاي مختلف به یکدیگر از طریق اینترنت اشاره می کند .
اینترنت اشیا فرصتی است براي تعامل دنیاي واقعی با سیستم هاي مبتنی بر کامپیوتر. سیستم هایی نظیر خانه ها و خودرو هاي هوشمند که امروزه در نشست ها و کنفرانس هاي متعدد به آن ها پرداخته می شود، نمونه تمام کمال سیستم هاي IOT هستند.

تحلیل ­‌گران اقتصادی، پیش بینی کرده‌اند که فناوری IOT، سهم قابل توجهی را در رشد اقتصادی دهه آینده خواهد داشت. بخش­‌هایی که در آینده، خواه ‌­ناخواه متاثر از این فناوری خواهند بود، عبارت‌اند از : کشاورزی، انرژی، مدیریت دولتی، بهداشت و درمان، تولید، صنعت و حمل و نقل.

به همین جهت گروه پرینتاریوم با ساخت یک بستر اینترنت اشیا با نام PIOTS (Printarium Internet Of Things Solutions) در راستای ارتقای سطح کیفی محصولات خود مطابق با استاندارد های روز دنیا، قدمی موثر برداشته است.

هدف از راه اندازی این بستر، استفاده آسان و کارآمد از قابلیتهای پرینتر سه بعدی، در کمترین زمان ممکن و با بیشترین بازدهی است تا فرایند پرینت برای کاربر دستگاه به تجربه ای لذت بخش تبدیل شود.

پرینتر خود را از همه جا لمس کنید

  • چند زبان به همراه زبان فارسی
  • سازگاری با نرم افزار اسلایسر ارائه شده توسط دستگاه و امکان ارسال مستقیم فایل های G-code به دستگاه از طریق ارتباط wifi بدون نیاز به فلش مموری (حذف نیاز کاربر به ارتباط فیزیکی با دستگاه)
  • مشاهده لحظه به لحظه فرآیند آنلاین پرینت از طریق دوربین HD تعبیه شده در دستگاه از هر نقطه جغرافیایی با هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد.
  • قابلیت شبکه کردن چندین دستگاه پرینتر سه بعدی در یک مجموعه و اتصال به آن ها به صورت مجزا و همزمان توسط یک کاربر و یک سیستم (PC،Laptop،Tablet،Smartphone)
  • امکان ذخیره ویدئو Time Lapse فرایند پرینت
  • امکان تغییر پارامترهای فرآیند پرینت از جمله دما، سرعت و‌‌‌… از راه دور
  • به صورت پروفایل های مجزا که این PIOTS قابلیت استفاده چند کاربر از سیستم امکان را می دهد تا کاربران تنظیمات شخصی سازی شده خود را برای فرآیند پرینت، در پروفایل کاربری خود داشته باشند و رکورد پرینت های هر کاربر به صورت مجزا .ذخیره شود