printarium
پیام مهم
بازدید کننده گرامی در حال حاظر طراحی سایت در مرحله آزمایشی میباشد و حالت نمایش موبایل با مشکل مواجه نمایش داده میشود.
برای مشاهده کامل سایت از کامپیوتر سایت را باز نمایید.
ادامه

کوتاه درباره پرینتاریوم

شرکت دانش بنیان هوگر آرمان البرز با نام تجاری هوگر مکاترونیک ، با هدف فعالیت و پیشرفت در حوزه مکاترونیک و هوشمندسازی، فعالیت رسمی خود را از سال ۹۶ با دو نفر از دانشجویان رشته مکانیک و هوش مصنوعی از دانشگاه صنعتی شریف و UPM مالزی، در زمینه پرینت سه بعدی آغاز کرد. تولد پرینتاریوم، در سال 94، از یک اتاق و با جرقه ی ایده ای ناب در ذهن موسسان این شرکت رقم خورد. ایشان در ابتدا به صورت تخصصی بر روی پروژه هایی همچون هوشمند سازی و ساخت پهپاد ها ...

بیشتر بدانید
03

پرینت سه بعدی چیست؟

پرینت سه بعدی به فرآیندی گفته می شود که در آن با افزودن لایه ای مواد، از مدل دیجیتال به قطعه سه بعدی می رسیم. به این صورت که مدل دیجیتال توسط نرم افزار به لایه های انباشته روی هم تبدیل می شود و فرایند ساخت با افزودن مواد مصرفی جهت ساخت هر لایه و انباشتن لایه ها به روی یکدیگر انجام می شود.

بیشتر بدانید

کاربرد های پرینت سه بعدی

در هر زمینه که فعالیت دارید آن را متفاوت کنید و از قدرت پرینتر سه بعدی کسب و کار خود را متفاوت کنید

پزشکی
طراحی صنعتی
صنعت
هنر
فشن
معماری

3D Printing Applications

048‌‌

خدمات پس از فروش و گارانتی

یکی از مهمترین ارکان موفقیت هر مجموعه صنعتی، خدمات پس از فروشی است که به مشتریان خود ارائه می دهد. والاترین ارزش برای گروه پرینتاریوم، رضایت مشتریان، پس از خرید محصولات این مجموعه می باشد. پرینتاریوم با تمرکز بر روی تمامی نیاز های مشتریان از قبیل تامین قطعات و خدمات تعمیر و نگهداری، تلاش می کندتا تجربه لذت بخشی از پرینت سه بعدی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. مدت زمان گارانتی دستگاه های پرینتاریوم، 12 ماه می باشد و کاربران عزیز، بدون هیچ گونه نگرانی و هزینه ای بابت تعمیر یا تعویض قطعات، می توانند از محصولات شرکت استفاده کنند.

بهترین ها به ما اعتماد دارند

برخی از شرکت ها و مجموعه های برتر که با ما همکاری می کنند